Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Novinky
  3. Doprovodný program a zajímavosti na veletrhu Sběratel 2019
Doprovodný program a zajímavosti na veletrhu Sběratel 2019
24.08.2019

10:00 – Premiéra nové české „0 eurosuvenýrové bankovky“ s motivem Karlova mostu. Jedná se už o čtvrtou sběratelskou bankovku, jež navazuje na veleúspěšnou emisi vydanou k 80. narozeninám Karla Gotta. Autorem námětu je výtvarník Matej Gábriš, který na veletrhu pokřtí knihu s přehledem své tvorby. Hala 6.

 

 

12:00 – Autogramiáda výtvarníka Vladimira Melnice a zahájení prodeje černotisku „Sněžný leopard“, který bude v prodeji jen po dobu veletrhu Sběratel.

Novou poštovní známku „Červená kniha Kyrgyzstánu“ přijede na veletrh Sběratel osobně představit její autor, moldavský výtvarník Vladimir Melnic. Pro kyrgyzskou poštu vytvořil řadu oceňovaných známek, které bude možné přímo v expozici Kyrgyzské pošty také koupit.

 

 

http://www.sberatel.info/veletrh-sberatel/doprovodny-program/

Představení nové sběratelské ze série „Zlatá sbírka Václava Zapadlíka“ s motivem automobilu Škoda 850 spojené s autogramiádou jejího autora, výtvarníka Mateje Gabriše. Vyhledávaný autor fantaskních bankovek současně představí knihu, která shrnuje jeho tvorbu za poslední několik let. Bankovku můžete zakoupit v informacích ve foyer, knihu pak na stánku Mateje Gábriše.

http://www.sberatel.info/veletrh-sberatel/doprovodny-program/

 

16:00 – Česká pošta představí na veletrhu Sběratel nový známkový aršík se čtyřmi různými známkami a kupóny „Ochrana přírody: Zoologické zahrady IV.“ Akce bude spojena s autogramiádou jeho tvůrců – Libuše a Jaromíra Knotkových a rytce Martina Srba. Na čtvrtém aršíku, který uzavírá řadu představující naše zoologické zahrady, je známka s nejvyšší nominální hodnotou věnovaná naší nejstarší Zoo v Liberci, která v letošním roce slaví 100 let od svého založení.